Javascript must be enabled in your browser to use this page.
Please enable Javascript under your Tools menu in your browser.
Once javascript is enabled Click here to go back to Парики от Король Натальи, натуральные парики, наращивание волос.
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
Главная arrow О нас arrow Публикации о нас arrow Косу, як у Тимошенко, замовляють мало.
Косу, як у Тимошенко, замовляють мало. Версия для печати Отправить на e-mail


"Газета по-українські"  ?61 (06.02.2006) - ЛЮДИ
Наталія Король виготовляє перуки та ”хвости”
 
 
Наталя Король виготовляє таку перуку за місяць  
Наталя Король виготовляє таку перуку за місяць (фото: Євген КОЛЕСНИК)
 

 

Блукаючи Інтернетом, натрапила на оголошення: ”Перуки від Наталії Король. Ручна робота, натуральне волосся”. Вирішила щось собі підібрати.

Наталія Король, 30 років, — постижер. Так називають людину, що виготовляє перуки. Її офіс — на п’ятому поверсі багатоповерхівки біля метро Палац Україна. Двері відчиняє сама господиня, у джинсах і простій кофтинці. У приміщенні лише дзеркало, шафа, диван і телевізор. Решту займає ”вітрина”: по стінах і дерев’яних вішалках на гачках розвішані перуки та ”хвости” — різного кольору та на будь-який смак.

Наталя каже, що вони з чоловіком тут і живуть, і працюють.

— Це мої доньки, — показує на фотографію у шафі. — Марійці дев’ять років, Марині шість із половиною, Альоні — п’ять. Чекаємо на четвертого, — щасливо сміється. — Діти живуть у Бердичеві, у моїх батьків. Провідуємо їх щотижня.

Сідаємо на диван.

— Роблю перуки з 18 років, — розповідає Наталка. — Відтоді, як познайомилася з Василем: його батьки виготовляли коси. У радянські часи єдині в Україні мали патент. Я тоді вчилася на економіста і на заняття інколи приходила в перуці. Мене навіть не впізнавали — так змінювалася, — усміхається.

 
  

Наші жінки мають носити слов’янське волосся

 
 

 

Із шафи дістає маленький поліетиленовий пакунок з волоссям.

— Ось бачите, з чого починається перука, — простягає рідкий ”хвіст” довгого волосся і пояснює: — Окремі прядки по п’ять-сім волосинок зав’язують вузликом на нитку... Волосся — то нині справжній бізнес, — продовжує. — Таке — вичесане, волосинка до волосинки, не фарбоване, не посічене, не сиве — дорого коштує. Хоч на базарі можна купити й дешевші перуки, з азійського волосся. Та вони мені наче штучні. Наші жінки мають носити слов’янське волосся...

Запитую про ціни.

— Прості перуки коштують 450 доларів. А оця довга, із проділом — 600–800. На виготовлення такої іде місяць.

Зізнаюся, що мрію про довге пишне волосся. Вона уважно дивиться на мене і садовить в офісне крісло перед дзеркалом.

— Навряд чи вам пасуватиме...— знімає з вішалки довгу русяву перуку.

Із дзеркала на мене дивиться хіппі. Прошу щось коротше і трохи темніше. Тепер у дзеркалі якась тітка: перука додала мені років десять.

— У вас тонке волосся, перука має бути така сама, — пояснює Наталя і бере світло-русяву й коротку.

Нарешті впізнаю себе. Перуки на голові не відчуваю, на дотик вона — наче власне волосся. Коштує $450.

— Зробіть меліровку, а зачіску змоделює перукар. Укладку робіть раз на тиждень. Волосся можна мити, фарбувати, навіть робити ”хімію”. Але не раджу використовувати плойку і термобігуді, бо волосся почне сіктися і навряд чи вже відросте, — сміється. — Якщо правильно доглядати, перука прослужить 5–6 років, а ”хвіст” — 20.

Розпитую про її клієнтів.

— Часто приходять люди після хіміотерапії. На шість жінок припадає один чоловік, — розповідає Наталя. — Чоловікові, наприклад, може не пасувати лисина через форму черепа.

Дивуюся, чому на вітрині нема жодної чоловічої перуки.

— Чоловічі роблю тільки на замовлення, — пояснює. — Здебільшого це накладки, які приклеюють до голови медичним клеєм. Дитячі перуки теж треба замовляти. До мене ходить один хлопчик, який займається бальними танцями. У нього волоссячко жмутками росте, неестетично. Батьки кажуть, що відтоді, як одягнув перуку, він почав краще танцювати.

Питаю, чи багато відомих людей ходять у перуках.

— До мене приходять артистки, але імен не називатиму, — вмовкає. — Знаю, що накладкою користується Кобзон. Перуки носить Аллєгрова. Якось клієнтка замовила собі таку перуку, як у неї. Я ще не почала робити, як жінка передумала, бо в Аллєгрової була вже інша. Одна моя клієнтка живе з чоловіком п’ять років, і він не знає, що в неї — перука. А інша приховує це вже 18 років.

Цікавлюся у Наталки, чи багато клієнток замовляють собі косу, як у Тимошенко.

— Ні. Така зачіска мало кому пасує.

 

 ?61 (06.02.2006) - ЛЮДИ

Салон Король Наталии находится на проспекте Победы 96 офис 49, 2 этаж, первое парадное от супермаркета  "Фуршет"  (в 50 метрах от м.Нивки), немаловажное значение имеет удобное расположение Салона ,  удобная  бесплатная парковка  с любой стороны здания по Вашему   выбору. В Салоне Вы всегда можете привести себя в порядок с помощью наших изделий и наших мастеров.

 

 

Консультации и примерки - БЕСПЛАТНО!

 

 КОНСУЛЬТАЦИИ ПО ТЕЛЕФОНУ 8 044 5687337
ЗАПИСЬ ПО ТЕЛЕФОНУ 8 067 7773453

Более подробную информаци о том, как заказать изделие через интернет читайте на нашем сайте  в разделе " ЗАКАЗ ПАРИКА "

 

 

 

 
Loading

Кто он-лайн


МЫ В СОЦ. СЕТЯХ