Javascript must be enabled in your browser to use this page.
Please enable Javascript under your Tools menu in your browser.
Once javascript is enabled Click here to go back to Парики от Король Натальи, натуральные парики, наращивание волос.
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
Главная arrow О нас arrow Публикации о нас arrow Профессия - пастижер
Профессия - пастижер Версия для печати Отправить на e-mail


 Все больше украинцев обращаются за услугами к мастерам пастижорам

Пастижер. Мало хто знає, що під цим французьким словом криється незвичайна професія. Досить рідкісна, але високооплачувана. Ми продовжуємо серіал про цікаві спеціальності. І сьогодні - про фахівців із виготовлення перук. Усі тонкощі цього ремесла вивчала Алла Матюшок.


Волосина до волосини, в кожну дірочку ось цієї дрібної сітки. З такою кропіткою роботою Наталя вправляється навіть із закритими очима. Пастижером, майстром з виготовлення перук, жінка стала випадково. Дізналася про вакансію, спробувала  і вже вісім років день у день створює перуки.

Наталя Козер, пастижер:

- Люди спрашивают, а какая аура, это ж чужие волосы. Невозможно злиться обижаться, оно успокаивает очень. Работа как медитация.

Щоб створити одну таку перуку - треба працювати майже півтора місяці. Потім інші майстри фарбують і підстригають волосся так, як хоче клієнт.

Алла Матюшок, кореспондент:

- Професія пастижера тісно пов'язана з творчістю. Майстер створює не лише перуки і шиньйони, а цілий образ. Романтичний, діловий, змінювати образ можна хоч кожен день.

Головне у цьому мистецтві аби ніхто не здогадався, що на голові перука. Майстрині кажуть, найвищий пілотаж - коли не видно переходу від чола до зачіски. Наприклад як ось ці - без гривки.

Та щоб перука була ідеальною є ще один, і не менш важливий момент - волосся. У цьому салоні пастижери працюють лише з вітчизняною сировиною - з косами українських дівчат. Не дарма ж в усьому світі слов'янське волосся цінують найбільше. Хоч і коштують такі перуки недешево, від 1700 доларів і вище, клієнтів вистачає. І кожен 5-й - чоловік.

Наталія Король, власниця салону з виготовлення перук:

- Которые читают лекции, мужчины продавцы в ювелирных магазинах. Мужчины, которые заключают договора за границей, говорят, что если мужчина без волос считается агрессор.


Втім, більшість потенційних клієнтів цього салону - люди, що мають певні проблеми. Облисіння чи наслідки хіміотерапії. Тож професія пастижер не лише незвична, а й вкрай необхідна. До того ж, одна з найбільш оплачуваних.

Алла Матюшок, Василь Меновщиков, "Новини", телеканал "Інтер"

http://podrobnosti.ua/video/podrobnosti/2012/03/13/825448.html

 

 

 
Loading

Кто он-лайн


МЫ В СОЦ. СЕТЯХ